ďťż Rowerem przez Kaszuby - wypożyczalnia

Na kole przez Kaszuby

Kartuzy, ul. Mikołaja Reja 16
Kontakt tel: +48 609 797 464

Jazda rowerem to sama przyjemność.
Podziwiaj otoczenie i odkrywaj wczesńiej
nieznane miejsca w sposób inny niż dotychczas.

Wiele jest ciekawycz miejsc na Kaszubach,
których nigdy nie odkryjesz,
korzystając z innych środków transportu.
Zarezerwój rower

 

W przypadku kontaktu z nanmi wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z koniecznością udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

W przypadku konatktu z nami drogą slektroniczną wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych w obu przypadkach jest U GOSI ŁUKASZ ANDRAKA NIP: 589-167-95-26 z siedzibą 83-300 Kartuzy Mikołaja Reja 16.

Adres: Kartuzy, ul.Mikołaja Reja 16   Napisz do nas: lukasz.and@wp.pl

Design: Agroturystyka / ICDR 2015